Kadiaľ vedie pravá cesta k nášmu zdraviu?

Autor: Dalibor Pargáč | 1.10.2015 o 15:41 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  122x

Je naša choroba a možno aj bolesť, ktorá s ňou súvisí, len dôsledkom náhody alebo celkom určitých a zákonitých príčin, za ktoré sme osobne plne zodpovední)?

Položili ste si už otázku, čo je skutočnou príčinou Vašich zdravotných problémov? Je Vaša choroba a možno aj bolesť, ktorá s ňou súvisí, len dôsledkom náhody alebo celkom určitých a zákonitých príčin, za ktoré ste osobne plne zodpovedný(á)?

Je čas odpovedať si na tieto otázky, pretože len úplným pochopením príčiny Vášho ochorenia môžete dospieť k trvalému zdraviu!

Je dokázané, že množstvo chorôb a zdravotných postihnutí rôznych druhov úzko súvisí s nezáujmom človeka spoznávať a rešpektovať kritériá ušľachtilého a mravne čistého života – Zákony Stvorenia! Život bez ich poznania nenadobúda pravú hodnotu a býva sprevádzaný utrpením a bolesťou.

Usporiadaný a citovo vyrovnaný život v súlade s týmito Zákonmi však výrazne posilňuje obranyschopnosť ľudského organizmu a mobilizuje potrebné množstvo duchovnej sily, ktorá dokáže vyliečiť aj zdanlivo neliečiteľné ochorenia.

Choroba je signálom, že dochádzalo k porušovaniu Zákonov Stvorenia, a preto ju nikdy nemožno natrvalo odstrániť samotným užívaním liekov!

Týmto spôsobom možno prejav choroby len na nejaký čas oddialiť.

Skutočné a trvalé ozdravenie nastáva až vyriešením príčiny, teda rešpektovaním Zákonov Stvorenia, ktoré boli zanedbávané. To je pre každého človeka najprirodzenejšia a najpriamejšia cesta k trvalému vyzdraveniu z každej choroby!

Človek je ochotný investovať mnoho času a financií, aby sa nechal vyliečiť z choroby, ktorá ho trápi. Keď je však náhle postavený pred šancu, aby sa vlastným poctivým úsilím o nápravu svojich nesprávnych životných postojov vyliečil, vtedy často ukazuje svoju pravú tvár. Priznáva, že v skutočnosti mu až tak veľmi nezáleží na skutočnom uzdravení, ale iba na tom, aby sa zbavil svojej bolesti a mohol ďalej nerušene kráčať svojím životom bez záujmu o nápravu.

Prajem Vám, aby ste neuspokojovali so zdanlivým  pocitom zdravia len preto, že Vám lieky odstránili pocit bolesti. Zdravie totiž znamená viac než len pocit bez bolesti a práve rešpektovanie Zákonov Stvorenia je cestou, ako ho dosiahnuť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.

EKONOMIKA

Davos: Euro stroskotalo a svet sa dramaticky zmenil

Svetové ekonomické fórum sa nieslo v znamení Trumpa.


Už ste čítali?