Kadiaľ vedie pravá cesta k nášmu zdraviu?

Autor: Dalibor Pargáč | 1.10.2015 o 15:41 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  133x

Je naša choroba a možno aj bolesť, ktorá s ňou súvisí, len dôsledkom náhody alebo celkom určitých a zákonitých príčin, za ktoré sme osobne plne zodpovední)?

Položili ste si už otázku, čo je skutočnou príčinou Vašich zdravotných problémov? Je Vaša choroba a možno aj bolesť, ktorá s ňou súvisí, len dôsledkom náhody alebo celkom určitých a zákonitých príčin, za ktoré ste osobne plne zodpovedný(á)?

Je čas odpovedať si na tieto otázky, pretože len úplným pochopením príčiny Vášho ochorenia môžete dospieť k trvalému zdraviu!

Je dokázané, že množstvo chorôb a zdravotných postihnutí rôznych druhov úzko súvisí s nezáujmom človeka spoznávať a rešpektovať kritériá ušľachtilého a mravne čistého života – Zákony Stvorenia! Život bez ich poznania nenadobúda pravú hodnotu a býva sprevádzaný utrpením a bolesťou.

Usporiadaný a citovo vyrovnaný život v súlade s týmito Zákonmi však výrazne posilňuje obranyschopnosť ľudského organizmu a mobilizuje potrebné množstvo duchovnej sily, ktorá dokáže vyliečiť aj zdanlivo neliečiteľné ochorenia.

Choroba je signálom, že dochádzalo k porušovaniu Zákonov Stvorenia, a preto ju nikdy nemožno natrvalo odstrániť samotným užívaním liekov!

Týmto spôsobom možno prejav choroby len na nejaký čas oddialiť.

Skutočné a trvalé ozdravenie nastáva až vyriešením príčiny, teda rešpektovaním Zákonov Stvorenia, ktoré boli zanedbávané. To je pre každého človeka najprirodzenejšia a najpriamejšia cesta k trvalému vyzdraveniu z každej choroby!

Človek je ochotný investovať mnoho času a financií, aby sa nechal vyliečiť z choroby, ktorá ho trápi. Keď je však náhle postavený pred šancu, aby sa vlastným poctivým úsilím o nápravu svojich nesprávnych životných postojov vyliečil, vtedy často ukazuje svoju pravú tvár. Priznáva, že v skutočnosti mu až tak veľmi nezáleží na skutočnom uzdravení, ale iba na tom, aby sa zbavil svojej bolesti a mohol ďalej nerušene kráčať svojím životom bez záujmu o nápravu.

Prajem Vám, aby ste neuspokojovali so zdanlivým  pocitom zdravia len preto, že Vám lieky odstránili pocit bolesti. Zdravie totiž znamená viac než len pocit bez bolesti a práve rešpektovanie Zákonov Stvorenia je cestou, ako ho dosiahnuť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

SVET

Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie. Má už 226 obetí

Tisíce ľudí utekali ulicami, padali aj budovy. Medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?