Kadiaľ vedie pravá cesta k nášmu zdraviu?

Autor: Dalibor Pargáč | 1.10.2015 o 15:41 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  128x

Je naša choroba a možno aj bolesť, ktorá s ňou súvisí, len dôsledkom náhody alebo celkom určitých a zákonitých príčin, za ktoré sme osobne plne zodpovední)?

Položili ste si už otázku, čo je skutočnou príčinou Vašich zdravotných problémov? Je Vaša choroba a možno aj bolesť, ktorá s ňou súvisí, len dôsledkom náhody alebo celkom určitých a zákonitých príčin, za ktoré ste osobne plne zodpovedný(á)?

Je čas odpovedať si na tieto otázky, pretože len úplným pochopením príčiny Vášho ochorenia môžete dospieť k trvalému zdraviu!

Je dokázané, že množstvo chorôb a zdravotných postihnutí rôznych druhov úzko súvisí s nezáujmom človeka spoznávať a rešpektovať kritériá ušľachtilého a mravne čistého života – Zákony Stvorenia! Život bez ich poznania nenadobúda pravú hodnotu a býva sprevádzaný utrpením a bolesťou.

Usporiadaný a citovo vyrovnaný život v súlade s týmito Zákonmi však výrazne posilňuje obranyschopnosť ľudského organizmu a mobilizuje potrebné množstvo duchovnej sily, ktorá dokáže vyliečiť aj zdanlivo neliečiteľné ochorenia.

Choroba je signálom, že dochádzalo k porušovaniu Zákonov Stvorenia, a preto ju nikdy nemožno natrvalo odstrániť samotným užívaním liekov!

Týmto spôsobom možno prejav choroby len na nejaký čas oddialiť.

Skutočné a trvalé ozdravenie nastáva až vyriešením príčiny, teda rešpektovaním Zákonov Stvorenia, ktoré boli zanedbávané. To je pre každého človeka najprirodzenejšia a najpriamejšia cesta k trvalému vyzdraveniu z každej choroby!

Človek je ochotný investovať mnoho času a financií, aby sa nechal vyliečiť z choroby, ktorá ho trápi. Keď je však náhle postavený pred šancu, aby sa vlastným poctivým úsilím o nápravu svojich nesprávnych životných postojov vyliečil, vtedy často ukazuje svoju pravú tvár. Priznáva, že v skutočnosti mu až tak veľmi nezáleží na skutočnom uzdravení, ale iba na tom, aby sa zbavil svojej bolesti a mohol ďalej nerušene kráčať svojím životom bez záujmu o nápravu.

Prajem Vám, aby ste neuspokojovali so zdanlivým  pocitom zdravia len preto, že Vám lieky odstránili pocit bolesti. Zdravie totiž znamená viac než len pocit bez bolesti a práve rešpektovanie Zákonov Stvorenia je cestou, ako ho dosiahnuť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Amnestie, Roháč a Sýkora. Čo má vplyv na prípad vraždy Remiáša

Na rozhodnutie o Mečiarových amnestiách má Ústavný súd posledné dni. Nájomný vrah Roháč dostal doživotie. Pri vražde Sýkoru sa spomína SIS.

DOMOV

Koalícia sa chce náhle zbaviť šéfa Ústavu pamäti národa

Ak by zmena zákona prešla, nové pravidlá začnú platiť od 15. októbra 2017.


Už ste čítali?